• 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
 • 14 gün içinde iade hakkı
 • Güvenli Alışveriş
 • LM-807 Omuz İçin Şişirilebilen Soğuk Kompres STD
 • LM-807 Omuz İçin Şişirilebilen Soğuk Kompres STD
 • LM-807 Omuz İçin Şişirilebilen Soğuk Kompres STD

LM-807 Omuz İçin Şişirilebilen Soğuk Kompres STD

Kategori: Sıcak & Soğuk Kompresler Marka: KİFİDİS Ürün Kodu: 9LUM2SSBU000013
1,750.00 TL
Peşin fiyatına diğer taksit seçenekleri
Seçilen Renk: STD
LM-807 Omuz İçin Şişirilebilen Soğuk Kompres STD
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-7 Gün İçerisinde Teslim
Beden :STD

Soğuk terapi travmatoloji, romatoloji ve nöroloji gibi bir çok dalda asıl tedaviyeyardımcı olarak kullanılmaktadır. Tedavi amacıyla dokulara soğuk uygulanmasına“kriyoterapi” denir. Soğuk tedavi ürününün soğukluk derecesine göre deri ve derialtı derin dokularda yerel ısı düşer. Sıcaklık deride 14°C, deri altında 24°C, kaslarda ise 30°C’ye kadar inebilir. Soğuk uygulama ödem ve şişliklere iyi gelir. Gerek travmatik, gerek romatizmal sorunların ilk evrelerinde etkilidir. Soğuk, yüzeysel damarlarda daralma yaparak ve damarlardaki geçirgenliği azaltarak ödem ve şişlikleri engeller. Ayrıca, deri altı kanamalarının durdurulmasında da etkilidir. Travmalarda ilk 72 saat içinde şişlik ve cilt altı kanaması için uygulanır. Ödem ve kanama ortadan kalkınca soğuk uygulamaya son verilir. Romatizmal hastalıklarda soğuk uygulama günde 3-4 kez, 10-20 dakika arasında uygulanmalıdır. Kas spazmında ise 10 dakika süreyle buz masajı olarak uygulanır.

Cold therapy is used as an auxiliary product to the main treatment in manybranches such as traumatology, rheumatology and neurology. Applying coldto the tissues as a treatment is called “cryotherapy”. The local temperature ofskin and the subcutaneous tissues dicreases based on the coldness degree ofthe of the cold therapy product. The temperature can dicrease up to 14°C onskin, 24°C on sub surface skin and 30°C on muscles. Cold therapy is good foroedema and intumescence. It is effective in the first stages of either traumaticor rheumatic problems. Cold prevents oedema and swelling by tightening thesurface veins and reducing the permeability of veins. Moreover, it is efficient tostop subcutaneous bleeding. It is used for swelling and subcutaneous bleedingin cases of traumas within 72 hours. There is put an end to cold therapy whenoedema and bleeding is removed. In rheumatic diseases, cold therapy should beapplied 3-4 times a day for 10-20 minutes. In muscle spasms, it is applied as icemassage for 10 minutes.
BONUS
Taksit Aylık Toplam
Peşin 1,750.00 TL 1,750.00 TL
3 583.33 TL 1,750.00 TL
5 350.00 TL 1,750.00 TL
WORLD
Taksit Aylık Toplam
Peşin 1,750.00 TL 1,750.00 TL
3 583.33 TL 1,750.00 TL
5 350.00 TL 1,750.00 TL
MAXIMUM
Taksit Aylık Toplam
Peşin 1,750.00 TL 1,750.00 TL
3 583.33 TL 1,750.00 TL
5 350.00 TL 1,750.00 TL
 • Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda [email protected] e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce [email protected] e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. 
 • Ürünleriniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bilgi maili gönderilecektir. 
 • Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede [email protected] e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.

1) Online Shop’tan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Siparişi teslim aldıktan 14 gün içinde ürün iadesi kabul edilmektedir. 14 günü geçen ürün iadeleriniz kabul edilmeyecektir. 14 günü geçen kargolar tarafımıza ulaşır ise kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir. 14 günü geçmeyen iade talebiniz var ise kargo ücreti şirket tarafından  ödenir. İade kodunuzu şubeye iletmelisiniz.. 

1. www.kifidis.com.tr adresinden hesabım bölümünden siparişiniz için iade veya değişim talebi oluşturunuz.

3.Tarafınıza sipariş ile beraber gönderilen iptal,iade,değişim kartına veya faturanıza iade veya değişim nedeninizi yazınız.

2.İade ya da değişim yapılacak ürün veya ürünlerinizi faturası ile birlikte ürün pakedine koyunuz. 

3.Gönderinizi,  Yurtiçi kargo Müşteri kodu: 213112481 ve İade onay kodunuz: 4012023481 numaraları ile adresimize kargolayabilirsiniz. 

İade adresimiz: "Merkez Mahallesi, Ahenk Sokak, No: 2 Bomonti, Şişli, İstanbul"


Herhangi bir Kifidis mağazasından da ürününüzü değiştirebilir ve farklı bir ürün alabilirsiniz.
Bu işlemi yaparken hesabım menüsünden iade talebi oluşturup notlar kısmına iade edeceğiniz mağazamızın ismini yazıp talep oluşturmalısınız.


Havale ödeme ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerinizde iade talebi oluştururken:

Hesabım menüsünden iade talebi oluşturup notlar kısmına iban bilgilerinizi ve hesabın sahibinin isim-soyisim bilgilerini giriniz.
Faturanıza iban bilgilerinizi ve hesabın sahibinin isim-soyisim bilgilerini yazarak iade pakediniz içine koyunuz.
Aksi taktirde iban bilgisi tarafımıza ulaşmasının ardından 14 gün içinde iadeniz gerçekleşecektir.

2) İadesi kabul edilmeyen durumlar nelerdir?

 • İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür. 14 günü geçen ürün iadeleriniz kabul edilmeyecektir. 14 günü geçen kargolar tarafımıza ulaşır ise kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir. 14 günü geçmeyen iade talebiniz var ise kargo ücreti şirket tarafından  ödenir. İade kodunuzu şubeye iletmelisiniz.
 • Ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.
 • Ambalajı açılmamış
 • Ambalajı yırtılmamış, bantlanmamış ( kargolama yaparken ayakkabı kutularını ve diğer ambalajları poşetlemelisiniz)
 • Bozulmamış
 • Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
 • Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa geri gönderim yapılır. Kargo ücretini satıcı ödemez. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
 • Medikal ürünler, tek kullanımlık ürünler, çoraplar ve insan vücuduna temas eden ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 


3) İade ettiğim ürün/ürünlerin bedeli hesabıma ne zaman aktarılır?
Adresimize ulaşan iade ettiğin ürünlerin öncelikle iade prosedürlerine uygunluğu kontrol edilmektedir. İade prosedürlerine
uygun olan ürünlerin iade süreci maximum 14 iş günü içerisinde başlatılır. Bankaya aktarılan sipariş iadeleri banka yoğunluğuna göre banka tarafından yapılır. 
İlgili tutarın hesabına aktarıldığı bilgisi sistemlerimizde kayıtlı olan e-mail adresinize ve sms ile yapılmaktadır. Bilgilendirme
e-mailinden sonra ilgili tutarın hesabınıza aktarılması banka prosedürlerine bağlı olarak değişimektedir.


4) İade için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?

İADE ADRESİMİZ:  "Merkez Mahallesi, Ahenk Sokak, No: 2 Bomonti, Şişli, İstanbul"

Yurtiçi kargo Müşteri kodu: 213112481 ve İade onay kodunuz: 4012023481 numaraları ile adresimize kargolayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcimiz:  0(850) 474 00 19 (100-153 dahili tuşlayabilirsiniz)

WP hattı: 05334978526

İletişim için tıklayınız.