• 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
A020 Kifidis Active Erkek Çocuk Spor Ayakkabı 26-35
Gri/Grey
1,190.00 TL
GA23009 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 25-35
Beyaz Deri
2,299.00 TL
GA23010 Kifidis Paplus Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 25-30
Beyaz - Sarı Deri
1,999.00 TL
GA23009 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 25-35
Kobalt Deri
2,299.00 TL
A020 Kifidis Active Erkek Çocuk Spor Ayakkabı 26-35
Siyah-Black
1,190.00 TL
GA22016 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Spor Ayakkabı 21-30
Beyaz Deri
%11 1,499.00 TL 1,699.00 TL
GA23020 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 31-34
Beyaz - Dore Deri
1,999.00 TL
GA23009 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 25-35
Konyak Deri
2,299.00 TL
GA23010 Kifidis Paplus Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 25-30
Beyaz-Lame Deri
1,999.00 TL
GA23020 Kifidis-Kids Unisex Çocuk Deri Ayakkabı 31-34
Beyaz - Lacivert Deri
1,999.00 TL
K711 Kifidis Paplus Erkek Çocuk Spor Nubuk Ayakkabı 24-30
KAHVE
%23 1,599.00 TL 2,090.00 TL

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek çocukların hareketli ve aktif yaşam tarzlarını destekleyen ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen spor ayakkabılar, erkek çocukların gün içinde rahat etmesini sağlarken ayak yapılarının desteklenmesine de yardımcı olan tasarımlara sahip olmalıdır.

Özellikle çocukluk çağlarında oyuncu ve aktif yapıları ile hareketlerine uyum sağlayan erkek çocuk ayakkabıları, nefes aldıran yüzey özelliklerinden ayak anatomisine uygun taban özelliklerine kadar birçok etken düşünülerek üretilmektedir. Bu nedenle çocukluk ve ergenlik çağlarındaki erkek çocukların kullanırken en rahat ettikleri ayakkabıları arasında yer almaktadır.

Gün boyunca ayağın içinde kaldığını ve hareket ettiğini göz önüne aldığımızda erkek çocuk spor ayakkabılarının ayaklara nefes aldıran özellikte olması oldukça önemlidir. Hareket ettikçe nemlenen ayakların neminin ayakkabı yüzeyinden atılmaması halinde ayaklarda mantar enfeksiyonuna kadar birçok sağlık problemi ortaya çıkabilir. Bu nedenle deri erkek çocuk spor ayakkabıları, keten erkek çocuk spor ayakkabılar gibi birçok kumaş ile üretilen spor ayakkabı çeşitlerinde nefes aldıran yüzeye sahip olmasına dikkat edilmelidir. Hava geçiren yüzeyin yanı sıra terletmeyen spor ayakkabılarının en önemli özelliği iç astarlarının da hava geçiren ve rahatsız etmeyen yapıda kumaşlar ile üretilmesidir. Kifidis erkek çocuk spor ayakkabı modelleri arasında ayak sağlığı açısından nefes aldıran materyallere sahip erkek çocuk spor ayakkabılarına ulaşabilirsiniz.

Erkek çocuklarının hareketli yapısı gün boyunca ayaklarının her yer ile temasında çok fazla sayıda darbe almalarına neden olmaktadır. Bu nedenle rahat tabanlı erkek çocuk spor ayakkabıları tercih etmek gerekmektedir. Ayakkabıların tabanının zemin tutuşu ideal olmalıdır ki hem ıslak zeminler hem de kuru zeminlerde yürümeyi zorlaştırmamalıdır. Aynı zamanda ince tabanlı spor ayakkabıların zeminden sıcak veya soğuğun ayak ile temas etmemesini sağlayan izolasyonlu tabanlarının olması önem taşımaktadır.

Erkek çocuk ayakkabı tabanlarında bir diğer özellik ise tabanın yumuşak olması ve ayakların anatomik yapısına uygun olmasıdır. Büyüme çağındaki erkek çocukların ayakları gün boyunca giydikleri ayakkabının taban şekline göre şekillenebilir. Bu nedenle ayak ile tam uyumlu tabana sahip bir ayakkabının ayağı tam kavrayarak doğru ve sağlıklı şekillenmesini desteklemesi gerekmektedir.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Erkek çocuk spor ayakkabı fiyatları kullanılan materyallere, ayakkabıların özelliklerine, anatomik yapıya uygunluğuna ve ortopedik özellik taşımasına kadar birçok neden bağlı olarak değişmektedir. Erkek çocuklar için üretilen Kifidis erkek çocuk spor ayakkabılarında hem çocuğunuzun rahat edebilmesi hem de konforlu adım atabilmesi için özel tasarlanan modeller arasından seçim yaparak fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Erkek Çocuk Renkli Spor Ayakkabılar

Erkek çocuklarının renkli ve enerjik dünyasına ayak uyduran ayakkabı modası, renkli spor ayakkabılar için her mevsim sezonun trendini yakalıyor. Turuncudan maviye, yeşilden kırmızıya birçok renkte erkek çocuk ayakkabısı ile Kifidis mağazaları ve www.kifidis.com.tr’de erkek çocukları için kahverengiden beyaza geniş renk yelpazesi yer alıyor.

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Çeşitleri

Kifidis erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri; ilk adım ayakkabısından başlayan ve her yaşta erkek çocuk için modellerin yer aldığı ürün yelpazesine sahiptir. Erkek çocuk spor ayakkabı çeşitleri arasında bulunan ayakkabılar gerçek deriden üretilen, tabanında ayakların anatomik yapısını destekleyen modellere sahiptir.

Kifidis erkek çocuk spor ayakkabı çeşitlerinin bir diğer özelliği de zararlı maddelerden çocuklarınızı korumak için ftalat, azo boya, nikel ve krom gibi maddeler üzerinde test edilmesidir. İlk adım ayakkabısından diğer tüm Kifidis marka çocuk ayakkabılarına kadar uzanan ürün yelpazesi içindeki Kifidis çocuk spor ayakkabıları Avrupa Sağlık Örgütü standartlarındadır

Kifidis mağazaları ve www.kifidis.com.tr web sitemizden erkek çocuk spor ayakkabılarını inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.