• 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
9820 Carattere Erkek Bot 39-46
GRIGIO-GRİ TONU
%48 2,990.00 TL 5,790.00 TL
9820 Carattere Erkek Bot 39-46
Kahverengi / Testamoro
%48 2,990.00 TL 5,790.00 TL

Erkek Bot

Giyimin olmazsa olmaz dış mekan parçalarından ayakkabılar, kış aylarında yerini botlara bırakıyor. Kış aylarında soğuk hava şartlarına karşı ayakları koruyan erkek botları, olumsuz hava şartları ile ayakların temasında ayaklar ile açık hava arasında koruma görevi görüyor.

 

Erkek botlarının yapısı nedeniyle sağlamlığı, kullanılan iç ve dış materyaller, tabanları, bilek boyları, bağcıkları ve fermuarları gibi birçok detay bot modellerinin çeşitlenmesine olanak sağlıyor. Kış aylarında en çok tercih edilen su geçirmez erkek bot modellerinden deri erkek bot modellerine, ortopedik erkek bot modellerinden erkek çizme bot modellerine kadar birçok seçenek Kifidis mağazalarında ve kifidis.com.tr’de sizler için sunuluyor.

 

Erkek Bot Çeşitleri

Erkek bot çeşitleri, her markanın farklı özelliklerde sunduğu bot modellerine göre değişmektedir. Kullanım alanlarına göre değişen erkek bot çeşitleri, kullanım süresine ve mevsime göre de değişiklik göstermektedir.

 

Mevsimlik erkek bot modelleri, ayak ısısını koruyan, terletmeyen ve aşırı sıcak tutmasına neden olmayan iç ve dış malzemelerden oluşmaktadır. Genellikle içinde kürk ve sıcak tutacak malzemeler bulunmayan mevsimlik erkek bot modelleri özellikle sonbaharda tercih edilmektedir.

 

Açıkhava ve doğa sporları için özel olarak üretilen bot modelleri arasında trekking, dağcılık, kamp botları en çok tercih edilen erkek bot çeşitleridir. Erkek doğa sporları bot çeşitleri su geçirmez özelliklerine sahip, dış tabanının yer tutuşu yüksek ve kaymaz tabana sahip olması ile öne çıkmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri olan erkek bot çeşitleri doğa ile uyumlu ve genellikle koyu renge sahip olmaları ile çamur vb dış etkenlerden dolayı kiri göstermeme özelliği de göz önünde bulundurularak dış yüzey renk seçimi yapılmaktadır. Outdoor erkek bot modelleri özellikle yeşil, siyah ve kahverengi renkler ile üretilmektedir. Fiyatları modellerine ve malzeme özelliklerine göre değişen erkek spor bot modellerine Kifidis mağazalarından veya hemen sipariş vermek için kifidis.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

Erkek Kışlık Botlar

Kış aylarında erkek ayakkabılarının hem dayanıklılık hem de ayağı rahat ettirmesi önem taşıyor. Geniş, taraklı ayaklar ve sürekli aktif hareket eden erkekler için çeşitli markalar ekstra rahatlık sağlayan erkek bot modelleri üretiyorlar.

 

Kış aylarında en çok tercih edilen erkek bot modelleri arasında içi kürklü erkek bot modelleri de yer alıyor. Dünyaca ünlü deri ve bot üreticisi markaların en çok tercih edilen erkek kürklü bot modelleri de Kifidis ürünleri arasında yer alıyor. Yumuşak dolgu tabanlı, hakiki deri kaplı çıkarılabilir ve yıkanabilir tabanları ile öne çıkan erkek bot modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sıcak ortamlarda bulunan ama yine de ayağını kışın olumsuz etkilerinden korumak isteyenler, ayak anatomileri ve alışkanlıkları nedeniyle içi kürksüz modelleri tercih edenler için de içinde kürk olmayan, süet ve deri erkek bot modelleri üretilmektedir. Bu bot modelleri hem kışlık erkek botu hem de mevsimlik erkek botu olarak kullanılabilmektedir.

 

Erkek Deri Bot Modelleri

Erkek deri bot modelleri; su geçirmez yapıları, ayakları sıcak tutmaları ve sağlam dış yüzeye sahip olmaları ile kışın sıklıkla tercih edilen erkek botları arasında yer alıyor. Erkek deri botlarının dış yüzeyi deri olduğu gibi iç tabanlarının da deri olması ayak anatomisinin yapısına uyum sağlamasına, iç tabanlarının çıkarılabilir ve yıkanabilir olması ise bot temizliğinin kolaylıkla yapılarak ayakların daha temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olabilmektedir.

 

Erkek deri botlarında kullanılan iç malzemelerin kalitesi, ayakkabı tabanına ortopedik taban yerleştirme imkanı da verebiliyor. Derilerin hem sağlam hem de esnek yapısı sayesinde erkek deri botları ayaklarınız ile bütünlük sağlayarak gün boyu konfor sunuyor.