• 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
5055 Bric's X-Bag Postacı Çantası 34x24x8/14 cm
Black - 101
%20 5,499.00 TL 6,899.00 TL
5055 Bric's X-Bag Postacı Çantası 34x24x8/14 cm
Olive - 078
%20 5,499.00 TL 6,899.00 TL
5055 Bric's X-Bag Postacı Çantası 34x24x8/14 cm
Ocean Blue - 050
%20 5,499.00 TL 6,899.00 TL
2732 Bric's X-Bag Postacı Çantası 32x28x8 cm
Siyah / Black
6,999.00 TL
2732 Bric's X-Bag Postacı Çantası 32x28x8 cm
OCEAN BLUE-MAVİ TONU
6,999.00 TL
2732 Bric's X-Bag Postacı Çantası 32x28x8 cm
Yeşil / Olive
6,999.00 TL
5415 Bric's Pininfarina Postacı Çantası 30x33x12 cm
Siyah / Black
%71 3,299.00 TL 11,400.00 TL

Postacı Çantaları

 

Çapraz çanta olarak da bilinen postacı çantaları, eski zamanlardan günümüze evrak gibi değerli belgelerin korunaklı taşınmasını sağlayan kumaşları, ağırlıklarına rağman omuzdan asılan çapraz ve geniş askıları ile taşıma kolaylığı sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilen ve asla modası geçmeyen çanta modelleridir.

Okul çantaları, iş çantaları, sokak modası için hem erkek hem de kadınların omuzlarında, sırtlarında hatta arabalarında bile eşyalarını taşırken postacı çantaları en önemli yardımcılarındandır.

Toplu taşımalarda, yürüyüş yaparken kolaylıkla kullanılabilen postacı çantalarının renkleri ve çeşitleri oldukça fazladır.

 

Bayan Postacı Çantaları

Kadınların kombinlerini tamamlamaları, önemli eşyalarını taşımaları, iş ve okul hayatında defter, kitap, tablet, bilgisayar gibi eşyalarını taşımaları için çapraz askılı çantalar en çok tercih ettikleri çantalardır.

Bohem ve şehir tarzını yansıtan kadın postacı çantaları astarlı yapıları sayesinde yağışlı havalarda bile kullanılabilmektedir. Aynı zamanda birçok küçük ceplerinin ve çanta gözlerinin bulunması ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Erkek Postacı Çantaları

Sadece kadınların değil erkeklerin de en çok kullandığı çanta modellerinden biri olan postacı çantaları; gerek iş gerekse okul hayatında erkeklerin de kişisel eşyalarını taşıyabilmeleri ve önemli evraklarını sınıflandırarak koyabilmeleri için postacı çantaları ideal bir çanta çeşididir.

Kullanım avantajlarının yanı sıra erkeklerin kombinlerini tamamlamak için de postası çantası yoğun olarak tercih ettikleri çanta modelleri arasındadır. Erkek çanta modellerinde en sık kullanım çapraz askılı erkek çantalarındadır.

Deri Postacı Çantası Modelleri

Postacı çantası modelleri arasında deri postacı çantaları her mevsim tercih edilen ve postacı çantanın ruhunu taşıyan çapraz çanta modelidir. Kumaş çantalara nazaran daha tok duran yapısı ve su geçirmez deri özellikleri sayesinde eşyaları da daha korunaklı olarak taşımaya imkan vermektedir.

Kanvas Postacı Çanta Modelleri

Kanvas çantalar son yıllarda en çok tercih edilen kumaş ve çapraz uzun askılı çanta modelleridir. Çapraz asılmaları nedeniyle vücut çantası olarak da bilinen kanvas çantaların çok bölmeli ve küçük gözlere sahip olan kanvas postacı çanta modelleri de bulunmaktadır.

Kanvas postacı çanta modelleri retro ruhunu yansıtırken aynı zamanda modern ve minimal çanta stiline sahiptir.

Postacı Çanta Çeşitleri

Postacı çanta çeşitleri; kumaşından ebatına; renginden askı uzunluğuna, genişliğinden hacmine kadar birçok kriterle farklı modeller sunabilen geniş moda çerçevesine sahiptir. Geçmişten günümüze gelen ve hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyen postacı çantaları; iş çantası, evrak çantası, dizüstü bilgisayar çantası olarak da kullanılabilmektedir.

Çapraz vücut çantası olarak da çeşitleri bulunan postacı çantalarının sırta asılan modelleri de son yıllarda popülerdir. Önden asılan çapraz çantaların da çeşitleri arasında postacı çantası görünümüne sahip olanlar bulunmaktadır.

Postacı çantaları görünümleri itibariyle çoğunlukla unisex çanta modeli olarak tercih edilebilmektedir. Renkleri, kumaşı, modeli ile hem kadınların hem de erkeklerin kombinlerini tamamlayabilirler.

Postacı okul çantaları da postacı çanta çeşitleri arasında en çok modele ve kullanıma sahip olanlardır. Okul hayatında öğrencilerin de postacı çantaları tercih etmelerinin en önemli nedenleri defter, kitap ve kırtasiye gibi eşyalarını rahatlıkla taşıyabilmelerine imkan sunmasıdır. Lise ve üniversite çağındaki öğrencilerin yanı sıra artık ilk ve ortaokul çantaları arasında da sıklıkla postacı çantalarının yer aldığını görmekteyiz.

Postacı çanta modellerine Kifidis mağazalarından ve www.kifidis.com.tr’den ulaşabilir ve size en uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.