• 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
BBG2 8301 Bellagio Valiz Kılıfı 39x55x24 cm
STD
1,099.00 TL
BRE 8031 Riccione Valiz Kılıfı 69x43x24 cm
STD
919.00 TL
BRE 8032 Riccione Valiz Kılıfı 51x78x29 cm
STD
919.00 TL
BBG1 8301 Bellagio Valiz Kılıfı 38x55x20 cm
STD
1,099.00 TL
BLF 5250 Life & Magelano Valiz Kılıfı 40x54x22 cm
STD
919.00 TL
BBG 8303 Bellagio Valiz Kılıfı 48x70.5x27 cm
STD
1,199.00 TL
BBG 8304 Bellagio Valiz Kılıfı 53x76x29 cm
STD
1,399.00 TL
BLF 5252 Life & Magellano Valiz Kılıfı 50x77x30 cm
STD
919.00 TL
BLF 5251 Life & Magellona Valiz Kılıfı 47x68x29 cm
STD
919.00 TL

Yolculuklarınızı Koruma Altına Alın: Valiz Kılıfları Koleksiyonu

Seyahat ederken çanta ve valizlere sıkça ihtiyaç duyulur. Yolculukları daha güvenli ve sorunsuz hâle getirmek için valiz koruyucu kılıflar çok fonksiyoneldir. Kılıflar, seyahat esnasında valizi dış etkenlere karşı korurken aynı zaman valizi kişiselleştirme imkânı sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen valiz kılıfı çeşitleri, valizin çizilmesini veya hasar görmesini engeller. Ayrıca su geçirmezlik gibi özelliklerle de eşyaları korur. Güvenliği ön planda tutan valiz kılıfı çeşitleri, Kifidis güvencesi ile sizlere sunulur. Seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Seyahat Kolaylığı: Valiz Kılıfları ile Her Boya Uygun Koruma Avantajları

Seyahatlerde valizleri güvenli şekilde korumanın en pratik yollarından biri kılıf kullanmaktır. Kılıflar, farklı valiz boy ve ölçüleri için özel olarak tasarlanır. Büyük, orta ve kabin boy valiz kılıfı çeşitleri taşıma sırasında kolaylık sağlar. Kılıflar genellikle 51x78x29, 38x55x20, 40x54x22 ve 48x70.5x27 cm gibi çeşitli boyutlardadır. Bu sayede çeşitli valiz boyutlarını tam olarak sararak koruma sağlar. Valiz kılıfı çeşitleri, valizin dış yüzeyini çizilmelere, darbelere ve diğer zararlı etkenlere karşı korur. Aynı zamanda taşıma sırasında da ekstra kolaylık sağlar. 

Güçlü ve Dayanıklı Valiz Kılıfları ile Tam Koruma Sağlayın

Valiz koruma kılıfı çeşitleri güçlü ve dayanıklı özelliklerle tasarlanmıştır. Kılıflar NNC yani dokumasız kumaş gibi materyallere sahiptir. Bu malzeme hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede valizin ağırlığını arttırmaz ve taşımayı kolaylaştırır. Hafifliğinin yanında oldukça dayanıklıdır. Valizi çizilme, darbe ve diğer dış etkenlere karşı etkili olarak korur. NNC’nin esnek yapısı ise valize tam olarak oturmasını sağlar. Bu sayede çeşitli boyutlardaki valizlere kolayca uyum sağlar. Valizi tam olarak sardığı için bütün dış etkenlere karşı korumalıdır. 

Valiz kılıfı çeşitlerinde kullanılan malzemeler su geçirmez özelliğe de sahiptir. Bu özellik, valizin içindeki eşyaları yağmur veya su sıçramalarına karşı korur. Kılıf sayesinde değişen hava koşullarından etkilenmeden güvenle seyahat edebilirsiniz. Kılıflar, ağırlığa karşı da oldukça dayanıklıdır. Valizin ağırlığı ne kadar olursa olsun etkili koruma sağlar. Kılıflar valizin şekline uygun olarak boşluklara sahiptir. Yan ve üst tutma kısımları boşluk olduğu için valizi kolayca kavramaya yardımcı olur. Valiz kılıflarının dayanıklı özellikleri uzun süreli kullanım imkânı ve tam koruma sağlar.

Bakımı Kolay Valiz Kılıfları ile Pratik Kullanım Olanakları

Seyahatlerde valiz kılıfı kullanmanın en büyük avantajlarından biri kolay bakım ve pratik kullanım sunmasıdır. Valizler seyahat sırasında pek çok dış etkene mâruz kalır. Toz, kir ve lekelere karşı kılıfların bakımının kolay olması avantajlıdır. Kılıflar suya dayanıklı ve leke tutmayan özelliklere sahiptir. Bu sayede kılıfların temizliği de oldukça basittir. Valiz kılıfını sadece nemli bir bezle silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Bu tür özellikler kılıfın her zaman temiz ve hijyenik olmasını sağlar. Şeffaf valiz kılıfı çeşitleri elastik bir yapıya sahiptir. Böylece valize tam olarak uyum sağlayıp kolayca giydirilip çıkarılabilir. Kılıfı temizlemek istediğinizde valizin üzerindeyken ya da valizden çıkarıp temizleyebilirsiniz. Kolayca giydirilen yapı, temizlik yaparken sizi uğraştırmaz. 

Kılıflar aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine de sahiptir. Sildiğiniz zaman hızlıca kuruyup tekrar kullanıma hazır hâle gelir. Bu, seyahat öncesi son dakika hazırlıklarında büyük bir avantaj sağlar. Kifidis, dayanıklı ve kaliteli valiz kılıfı çeşitlerini pratik bakım imkânıyla sizlere sunar. Seyahat sırasında valizinizi korumak için ihtiyaç duyacağınız kılıflar, geniş çeşitlilik ile sunulur. Valizinize en iyi uyum sağlayan modeli kolayca seçebilirsiniz.