• 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
PALCO Unisa Çocuk Çizme 31-36
Siyah / Black
%64 1,690.00 TL 4,790.00 TL

Kız Çocuk Çizme

Kız çocuk çizmeleri; kışın kız çocuklarını soğuk havalardan, yağmurdan ve kardan korumak için tasarlanan ve kız çocuklarının enerjik yapılarından ilham alan ayakkabılardır. Kız çocuklarının renkli ruhlarını yansıtan tasarımları ve ayaklarına uygun anatomik yapıda üretilen kız çocuk çizmeleri ayakların sıcak kalmasını sağlarken uzun bacak boyu olması ile bacaklarını da soğuktan korumaktadırlar. Hem taban yapısı hem de iç yüzeyi ile özel tasarlanan kız çocuk çizme modelleri kış mevsiminde ve soğuk mevsim geçişlerinde çocuklarınızı korumak için ideal ayakkabılardır.

Kız Çocuk Çizme Modelleri

Kız çocuk çizme modelleri kullanım alanlarına ve mevsimlere göre değişse de değişmeyen tek şey her renk ve her modelde üretilmeleridir. Renkli hayvan figürlerinden kalpli ve çiçekli kız çocuk çizmelerine, unicornlı kız çocuk çizmelerinden pembe kız çocuk çizmelerine kadar oldukça geniş renk ve desenlerde kız çocuk çizme modelleri mevcuttur.

Kız çocuk çizme modelleri, yaş aralıklarına göre tasarlanmaktadır ve ilk adım kız çocuk çizmelerinden okul çağı kız çocuk çizmelerine kadar her numarada modelleri bulunmaktadır. Kifidis kız çocuk çizmeleri hem Kifidis marka kız çocuk çizmeleri hem de dünyaca ünlü çocuk ayakkabı üreticilerinin kız çocuk çizmelerini güvenle ürünleri arasında bulundurmaktadır.

Kız Çocuk Yağmur Çizmeleri

Kız çocuk yağmur çizmeleri, kız çocuklarının yağışlı havalarda su, çamur ve soğuktan etkilenmemeleri için üretilen ayakkabılardır. Yağmur çizmesi kız çocuk için hem şık tasarıma sahip olurken hem de hareket kabiliyetini engellemeyen esnek ve yumuşak tabana sahip olmalıdır. Yağmurlu havalarda bile parklarda, doğada oynamaktan vazgeçmeyen kız çocuklarının ayaklarının ısı değişiminden kaynaklı terlememesi için çizmelerinin ısıyı koruması ve nefes alabilir özellikte olması oldukça önemlidir. Kız çocuk yağmur çizmelerinde kullanılan materyallerin kansorejen madde içermemesine dikkat edilmelidir.

Kız Çocuk Kışlık Çizmeler

Kış aylarında kar topu oynamayı seven kız çocuklarının minik ayaklarının üşümemesi, ıslak ve karlı zeminde kaymamaları için üretilen kız çocuk çizmeleri iç malzemeleri gereği yünlü, polar, pamuklu ve ayak ısısını koruyan materyallere sahip olmalıdır. Aynı zamanda fazla sıcak tutmasının da ayaklarının terlememesine neden olması gerekmektedir. Keçe ve yün karışımı iç materyale sahip kız çocuk çizmeleri de sıklıkla tercih edilmektedir ve ayakların rahatı için son derece uygundur.

Kışlık kız çocuk çizmeleri tabanlarında yer alan zemini tutucu dış yüzeylere sahip olarak ıslak ve kaygan zeminlerde güvenle adım atmalarını sağlamaktadır. Kauçuk tabanlı ıslak zeminde kaymayan kız çocuk çizmeleri ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Üst materyali PVC kaplı kız çocuk çizmeleri ise ayakların ve bacakların üşümesini engelleyecek, ısı alışverişini dengeleyecek ve su almayan çizme görevini yerine getirmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda leke tutmayan özellikte olan kız çocuk çizmeleri kışın çamurun etkisi ile kirlenen ayakkabıların da kolay temizlenmesini sağlayacaktır.

Kız çocuk kış çizmeleri, Avrupa Sağlık Örgütü açısından onaylanmış ürünler olması halinde çocuklarınızın ayak anatomilerine uyum sağlayarak büyüme çağlarında ortopedik sorun yaşamalarını engelleyecektir. Çocuk yaşta yanlış tercih edilen ayakkabılar ileri yaşlarda ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Bu nedenle gün içinde sürekli ayakkabıda bulunan ayakların rahat ve ayakkabı tabanı ile destekleniyor olması son derece önemlidir.

Kifidis mağazalarından ve kifidis.com.tr satın alacağınız kız çocuk çizme modelleri, sağlık standartlarına uygun olan dünyaca ünlü ayakkabı üreticileri tarafından üretilmektedir. Bu nedenle son derece güvenle hemen siparişinizi oluşturabilir, ürünlerimiz ve siparişleriniz hakkında bilgi almak isterseniz Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.