20 TL İndirim
  • 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
  • 14 gün içinde iade hakkı
  • Güvenli Alışveriş
  • 17110207 SlipStop Disney Frozen Brillant Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı STD

17110207 SlipStop Disney Frozen Brillant Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı STD

Kategori: Deniz Ayakkabısı Marka: SLİPSTOP Ürün Kodu: 3SST1DNZKÇ00001
49.99 TL
Peşin fiyatına diğer taksit seçenekleri
Seçilen Renk: STD
17110207 SlipStop Disney Frozen Brillant Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı STD
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-7 Gün İçerisinde Teslim
Slipstop'u havuz, deniz, plaj, tekne, sörf tahtası, ev, banyo ve spor salonu gibi yerlerde güvenle kullanabilirsiniz.

- Islak zeminlerde yer tutuş sağlayan özel taban
- Kumda ısı geçişini engelleyen koruma
- Nefes alan ve çabuk kuruyan kumaş
- Hafif, esnek ve çok rahat
- Giyme çıkarma kolaylığı
Tüm yaş gruplarının konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan Slipstop esnek kumaş yapısıyla ayağın rahat hareket etmesini sağlarken, aynı zamanda çıplak ayakla yürürmüşçesine hareket kabiliyeti sağlar. Slipstop tıpkı bir çorap gibi kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Suyla ilgili tüm aktivitelerde ayakta bir şey yokmuşçasına rahat hareket edilir. Önü kapalı terliklerin ve yüzme paletlerinin içine giyilebilir. Slipstop aynı zamanda kumda ayaklara ısı geçişini küçük cisim batmalarını, böcek sokmalarını vb. önlemeye yardımcı olur. Lastikli bilekliği sayesinde ayağa kum, taş vb. küçük cisimlerin girmesini engeller.
Slipstop'u kullanırken dikkat etmeniz gerekenler:
- Her kullanım sonrası elde ılık su ve beyaz sabun ile yıkayın.
- Her kullanım sonrası, güneş yağı ve benzeri tüm kozmetiklerden arındığına emin olun.
- Islak veya kuru hiçbir şekilde kapalı plastik torba içinde bırakmayın.
- Ürünü tersten ve direkt güneş ışığında değil, gölgede kurutun.
- Kuru temizleme ve ütü kullanmayın.
- Çamaşır / kurutma makinesi, sıcak su, deterjan, çamaşır suyu ve diğer ağartıcı temizlik maddelerini kullanmayın.
- Havuzlarda kullanılan kimyasalların, özellikle klorun ürün üzerinde olumsuz etkileri (esneme, erime ve - hızlı solma gibi) vardır. Ürün üzerinde kalacak kimyasalların etkisini azaltmak için her kullanımdan sonra mutlaka su ile durulayın.
- Endüstriyel yıkama prosesli desenler ve floresan renkler güneş ışığının, havuz kimyasalların ve deniz suyunun etkisi ile diğer renklerden daha hızlı solabilir.
- Kullanım alanına bağlı olarak sürtünme, sert, pürüzlü ve tırtıklı yüzeylerde teması ve kullanımı (kum, taş, sert ve sivri zeminler gibi) kumaşın örgü ve flament yapısını bozarak kumaşı tüylendirebilir, kumaşta ve tabanda yırtık oluşturabilir.
Bedenler:
(INF) Infant: 18-20
(XS) X-Small: 21-23
(S) Small: 24-26
(M) Medium: 27-29
(L) Large: 30-32
(XL) X-Large: 33-35
  • Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
  • Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda [email protected] e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce [email protected] e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile gönderilmektedir. 
  • Ürünleriniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bilgi maili gönderilecektir. 
  • Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede [email protected].tr e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.
BONUS
Taksit Aylık Toplam
Peşin 49.99 TL 49.99 TL
WORLD
Taksit Aylık Toplam
Peşin 49.99 TL 49.99 TL
MAXIMUM
Taksit Aylık Toplam
Peşin 49.99 TL 49.99 TL
AXESS
Taksit Aylık Toplam
Peşin 49.99 TL 49.99 TL

İade Sözleşmesi 

Teslimat ve İade Koşulları
Teslimat ve İade
Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 14 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine [email protected]  e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Ürün iade:
Alıcı malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait  faturayı ürün ile birlikte satıcıya göndermesi gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.

Alıcının cayma hakkını kullanması halinde satıcı, cayma bildirimini içeren faturanın ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.

Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa satıcıya malı iade almama hakkını saklı tutar.

Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 14 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak [email protected] mail adresine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın sorumluluğundadır.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: Alıcı ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka alıcıya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcının kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Alıcının satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1(bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, alıcının Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Ürün iadeleri ile ilgili işlemlerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun ile belirlenen hak ve sorumluluklar satıcı ve alıcı tarafından yerine getirilir.

 

DENİZ AYAKKABISI BENZER ÜRÜNLERİ

NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

74.90 TL
17110176 SlipStop Flamingo Junior Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

17110176 SlipStop Flamingo Junior Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

39.99 TL
17110196 SlipStop Purple Junior Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

17110196 SlipStop Purple Junior Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

34.99 TL
NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

74.90 TL
19110283 SlipStop Snow Queen Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

19110283 SlipStop Snow Queen Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

49.99 TL
19110251 SlipStop Fancy Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

19110251 SlipStop Fancy Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

39.99 TL
NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

NAQ2010 Aqua Newborn Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

74.90 TL
19110274 SlipStop Goody Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

19110274 SlipStop Goody Kaydırmaz Deniz ve Havuz Ayakkabısı

49.99 TL

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız