Mağazalarımız

Adana Kifidis Mağazası

Atatürk Caddesi Saniye Ethem Apartmanı No:64, Adana, Seyhan

adana_kifidis@hotmail.com

+90 322 459 06 90

Ankara Ankamall AVM Mağazası

Akköprü Kavşağı Ankamall AVM. NO:B-33 , Ankara, İskitler

ankara@kifidis.com.tr

+90 312 541 12 75

Antalya Migros AVM Mağazası

100.Yıl Bulvarı Arapsuyu Migros AVM No:A-29/34 , Antalya, Arapsuyu

antalya@kifidis.com.tr

+90 242 230 11 41

Bursa Korupark AVM Mağazası

Mudanya Caddesi Korupark AVM. No:2/226 , Bursa, Mudanya

korupark@kifidis.com.tr

+90 224 242 41 17

İstanbul Akasya AVM Mağazası

Çeçen Sokak Akasya AVM 1.Bodrum Kat No:66 , İstanbul, Üsküdar

akasya@kifidis.com.tr

+90 216 510 42 56

İstanbul Akmerkez AVM Mağazası

NİSPETİYE CAD. AKMERKEZ AVM. NO:148 ETİLER, İstanbul, Beşiktaş

akmerkez@kifidis.com.tr

+90 212 282 10 46

İstanbul APLUS AVM Mağazası

ADNAN KAHVECİ BULVARI 6.KISIM A PLUS AVM K:2 BK NO:67 , İstanbul, Ataköy

aplus@kifidis.com.tr

+90 212 559 51 43

İstanbul Caddebostan Mağazası

BAĞDAT CAD. CADDEBOSTAN PLAJ YOLU NO:277/A , İstanbul, Kadıköy

caddebostan@kifidis.com.tr

+90 216 478 14 67

İstanbul Capacity Mağazası

ATAKÖY 1.KISIM MAH.FİŞEKHANE CAD. NO:7 B13, İstanbul, Bakırköy

capacity@kifidis.com.tr

+90 212 570 87 39

İstanbul IBICI Mağazası

VALİKONAĞI CAD. HALİL BEY PASAJI NO:40/1, İstanbul, Nişantaşı

ibici@kifidis.com.tr

+90 212 240 69 98

İstanbul İstinye Park AVM Mağazası

PINAR MH. İSTİNYE BAYIRI CD. (-2) KAT NO:F132, İstanbul, İstinye

istinye@kifidis.com.tr

+90 212 345 52 17

İstanbul Mall Of İstanbul Mağazası

MALL OF İSTANBUL 1.BODRUM KAT NO:138 , İstanbul, İkitelli

moi@kifidis.com.tr

+90 212 801 04 36

İstanbul Nişantaşı Mağazası

VALİKONAĞI CAD. AKKAVAK SOK. NO:7/2, İstanbul, Nişantaşı

nisantasi@kifidis.com.tr

+90 212 225 28 70

İstanbul Suadiye Mağazası

BAĞDAT CAD. CEMİLE APT. NO:401/1/C , İstanbul, Suadiye

suadiye@kifidis.com.tr

+90 216 386 49 12

İzmir Alsancak Mağazası

TALATPAŞA BULVARI NO:23/A , İzmir, Alsancak

izmiralsancak@kifidis.com.tr

+90 232 421 00 81

İzmir Mavibahçe AVM Mağazası

Mavibahçe AVM C Blok 2. Kat No:220 , İzmir, Karşıyaka

mavibahce@kifidis.com.tr

+90 232 502 55 46

Bodrum Oasis AVM Mağazası

Cumhuriyet Mahallesi Oasis AVM. No:210/52 87-Z-47, Muğla, Bodrum

bodrum@kifidis.com.tr

+90 252 317 13 44