20 TL indirim kuponu
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
 • 14 gün içinde iade hakkı
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue
 • 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue

7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue

Kategori: Sırt Çantası Marka: BRIC S Ürün Kodu: 10BRI3STÇK00004
2,650.00 TL
2,120.00 TL
Peşin fiyatına diğer taksit seçenekleri
Seçilen Renk: Lacivert / Navy Blue
7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Siyah / Black 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Gri / Grey 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Lacivert / Navy Blue 7701 Bric's Monza Sırt Çantası 35x45x17 cm Turuncu / Orange
Ağırlık: 1,683 kg
Boyut: 35x45x17 cm
Materyal: Deri / Naylon
Üretim yeri: İtalya

Ürün hakkında açıklama: Monza koleksiyonundan büyük iş çantası sırt çantasıyla seyahat eden, organizasyon ve verimlilik arayışı içinde olanlar için tasarlanmıştır. Gerçek deri ve teknik naylon kumaş, bu sırt çantasının özenle hazırlanmış ayrıntılarını vurgulamaya yardımcı olur. Metal plaka logo ve bakır - çinko - kalay karışımı detaylar ürün çizgisini tamamlamaktadır.

Özellikler:
- Gizli logo fermuarlı ön cep, çift ​​kalem tutucu, kart tutucu ve sabit disk yuvası ile ön cep.
- Belgelerinizi organize etmek için bölme, fermuarlı ve deri anahtarlık askılığı ve dizüstü bilgisayarlar ve/veya tabletler için arkasındaki 15.6 inçlik bölme, hızlı check-in için 180 derece açılabilen bölme
- Güvenliği sağlayan deri kayışlı ve bağcıklı iki açık bölme, kablolar veya aksesuarlar için fermuarlı iki gözenekli cep ve batarya paketleri için küçük iç cep
- Her biri asimetrik açık cepli, fermuarlı 2 yan cep ve deri üst sap
- Tamamen nefes alabilen sırt kısmı, yastıklı kayışı ve araba tutamaçlarında saklamak için güvenlik cebine sahip, ayarlanabilir nefes alabilen, dolgulu, ergonomik omuz askıları

Detaylar:
- 15.6 ”dizüstü bilgisayar bölmesi, izin verilen maksimum boyut: 28 x 41 x 3,5 cm / 11 '' x 16 '' x 1.5 ''
- Güvenli ve su geçirmez bağlantı sistemli tüm yeni nesil akıllı telefonlar için USB adaptörü (USB A ve USB C)
- Deri ayak çivileri
- Ayrılabilir deri adres etiketi
- Deri etiket

Bakım: Leke veya kir olması durumunda ürünü yumuşak ve nemli bir bezle nazikçe siliniz.
 • Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda info@kifidis.com.tr e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce info@kifidisdukkan.com e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilmektedir. 
 • Ürünleriniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bilgi maili gönderilecektir. 
 • Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@kifidis.com.tr e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.
BONUS
Taksit Aylık Toplam
Peşin 2,120.00 TL 2,120.00 TL
3 706.67 TL 2,120.00 TL
5 424.00 TL 2,120.00 TL
WORLD
Taksit Aylık Toplam
Peşin 2,120.00 TL 2,120.00 TL
3 706.67 TL 2,120.00 TL
5 424.00 TL 2,120.00 TL
MAXIMUM
Taksit Aylık Toplam
Peşin 2,120.00 TL 2,120.00 TL
3 706.67 TL 2,120.00 TL
5 424.00 TL 2,120.00 TL
AXESS
Taksit Aylık Toplam
Peşin 2,120.00 TL 2,120.00 TL
3 706.67 TL 2,120.00 TL
5 424.00 TL 2,120.00 TL

İade Sözleşmesi 

Teslimat ve İade Koşulları
Teslimat ve İade
Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 7 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@kifidis.com.tr  e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

 

Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

Ürün iade:
Alıcı malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait  faturayı ürün ile birlikte satıcıya göndermesi gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.

Alıcının cayma hakkını kullanması halinde satıcı, cayma bildirimini içeren faturanın ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.

Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa satıcıya malı iade almama hakkını saklı tutar.

Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak info@kifidis.com.tr mail adresine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın sorumluluğundadır.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: Alıcı ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka alıcıya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcının kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Alıcının satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1(bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, alıcının Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Ürün iadeleri ile ilgili işlemlerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun ile belirlenen hak ve sorumluluklar satıcı ve alıcı tarafından yerine getirilir.

 

SIRT ÇANTASI BENZER ÜRÜNLERİ

3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
840.00 TL
0597 Bric's X-Travel Sırt Çantası 30x34x14 cm
0597 Bric's X-Travel Sırt Çantası 30x34x14 cm
850.00 TL
680.00 TL
7702 Bric's Monza Sırt Çantası 32x40x16 cm
7702 Bric's Monza Sırt Çantası 32x40x16 cm
2,190.00 TL
1,752.00 TL
3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
840.00 TL
3754 Bric's X-Travel Sırt Çantası 27x27x13 cm
3754 Bric's X-Travel Sırt Çantası 27x27x13 cm
790.00 TL
632.00 TL
3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
3756 Bric's X-Travel Sırt Çantası 28x36x16 cm
840.00 TL
3758 Bric's Siena Sırt Çantası 28x42x16 cm
3758 Bric's Siena Sırt Çantası 28x42x16 cm
550.00 TL
440.00 TL
3754 Bric's X-Travel Sırt Çantası 27x27x13 cm
3754 Bric's X-Travel Sırt Çantası 27x27x13 cm
790.00 TL
632.00 TL

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız